Hakkımızda

miramar_sade_yazi

TİTİZLİK VE DETAYLARIN BİRLEŞİMİ…

Miramarı projesinin bizim için anlamı titizlik ve detayların birleşmesidir. Sahibine huzur veren yaşam alanları oluşturmaktır. Sabah kalktığınızda, akşam iş dönüşünde, kısacası günün her anında kendinizi mutlu ve huzurlu hissetmeniz için düşünülmüş bir projedir Miramar…

ESTETİK DIŞARDAN BAŞLAR, EVİN İÇİNDEKİ DETAYLARLA TAÇLANIR…

Miramar’ın dış tasarımındaki zariflik, kuralların dışına çıkan ve görüldüğünde herkese keyif veren yapısı bizim misyonumuzu yansıtmaktadır. Dış cephe giydirmesi, standartların dışında tek ve çift bükeyli tasarımı ile bölgedeki ilk yapı örneği olarak öne çıkmaktadır. Düşük enerji tüketimli ve özel tasarımlı aydınlatması ile bu güzellik geceleri farklı bir ifadeye bürünmekte ve gören herkese ilham vermektedir.

İç tasarımın devamlılığı ve birbirine bağlantılı mekanların ahenk içerisinde yapılandırılması ise dış estetiğin evine taşınması konusundaki temel prensibimizdir. Işıktan yüksek derecede istifade eden, kaplama ve yüzeyleri birbirleriyle son derece uyumlu, zengin ama gözü yormayan bir harmoni; iç huzur ve motivasyonun önemini bilen insanlar olarak bize ilham kaynağı oldu. Böylece son derece hassas şekilde işlenmiş iç detaylar ve modern tasarımın incelikleri, Miramar’ı farklı ve yaşamaktan keyif alacağınız bir yaşam alanı haline getiriyor.

AKILLI VE KAPSAMLI EVLER…

Bölgenin en kapsamlı akıllı ev sistemlerinden birine sahip olan Miramar Projesi, geliştirilebilir dijital altyapı sistemini de beraberinde sunmaktadır. Daireler tamamen dijital network kurulabilecek özelliktedir. Yani kısacası proje tasarımı yapılırken sakinlerimizin güncel değil, ileriye dönük ihtiyaçlarını da düşündük. Hazırlıklarımızı bu vizyonla tamamladık. Çünkü biliyoruz ki, konfor anlayışı ve tekonoloji sürekli gelişim ve değişim göstermektedir.
Miramar Projesi, tam yaşam alanı…

Yalnızca evin içindeki konforun insanların kendini mutlu hissetmesi için yeterli olmadığını düşünüyoruz. Bu nedenle Miramar Projesi; içerisinde yerden ısıtmalı kapalı yüzme havuzu, spor tesisi, giyinme odaları ve saunası ile evinizin dışında da konforlu vakit geçirmeniz için tasarlandı. Tüm bu konfor; standartların çok üzerinde yüksek enerji tasarruflu soğutma, ısıtma ve temiz hava sirkülasyon sistemleri ile birlikte sunulmaktadır. Giriş ve çıkış güvenliği için kapalı otoparktan binaya kartlı geçis sistemi bulunmaktadır. Bununla birlikte 24 saat kameralı güvenlik sistemi gözünüzün arkada kalmayacağı şekilde güvenlik ünitesi tarafından takip ediliyor olacaktır.

İşten döndüğünüzde günün yorgunluk kahvesini yudumlarken Miramar’ın sizlere özel peyzaj alanında dinlenebilir; çocukların gülüşmeleri, çim üzerinde koşturmaları ve kum havuzlu oyun parkında oynamalarını seyrederek tüm stresinizi atabilirsiniz. Dilerseniz dinlenme alanında rahatlayıp anın tadını çıkarabilir ya da tenis kortunda sıkı bir tenis maçı yapabilirsiniz.

Miramar isteklerinize karşılık verebilecek, keyifle ve benimseyerek kullanacağınız bir yaşam alanıdır. Miramarın sevdikleriniz ve değer verdikleriniz ile birlikte yaşayacağınız güzel anlara şahit olması dileği ile…

gozek_logo
Başlıksız-2
1982 yılında Vahit Gözek tarafından kurulan Kimtex, başta Amerika ve Avrupa olmak üzere ihracat ağırlıklı üretim yapmaktadır. Tekstil sektöründe yenilikçi ve disiplinli yapısıyla tanınan firma, sektördeki öncülüğünü kendi gücünden almakta ve uluslararası markalar için kumaş tasarımı geliştirmekte ve üretim yapmaktadır.  Adana Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesinde 700’e yakın personeliyle bölgede istihdam oluşturan Kimtex; New York, İstanbul ve Moskova’daki satış ofislerinde uluslararası pazara hizmet vermektedir.
Kimtex’in gelişimini devam ettirmek için ihtiyaç duyduğu yeni tesislerinin inşaat/yapı işlerini kendi bünyesinde karşılamaya başlaması ile Gözek İnşaat’ın temelleri atılmış oldu. Kendi tesislerini üretmek için başlatılan bu girişim Gözek İnşaat’a inşaat sektöründe uzun yıllar boyunca büyük tecrübeler kazandırmaya başladı.
Kimtex firmasının alt kuruluşu olarak faaliyet gösteren ve zaman içerisinde sektörel tecrübesini ve bilgi birikimini konut inşaatına kaydırmaya karar veren Gözek İnşaat, tamamen kendi öz sermayesi ile çalışmaktadır. Kimtex’in gücü, iş disiplini, global pazardaki duruşunu kendisine rol model olarak benimseyen Gözek İnşaat; yapılarında sağlamlık, kalite ve sürdürülebilirlik prensiplerinden ödün vermeden çalışmaktadır. Bu sayede yaşama alanlarında kolaylık ve pratiklik sağlayan üst sınıf yapılar üretmektedir.
Amacımız insanların güvenle ve konforla yaşayacakları mekanları tasarlayarak şehrin silüetine modern bir dokunuş kazandırmaktır.